• Одеса, Україна

Бренди

JAGUAR

Динаміка Jaguar повністю відповідає його імені та логотипу. Автомобіль за своєю суттю близький до живої істоти серед усього, що колись було створено людиною. Пропонуємо вам дізнатися більше про легендарний підхід до розробки та виготовлення автомобілів, а також про те, що робить їх такими ж живими, як і ви.

Сайт бренду www.jaguar.od.ua

LAND ROVER

Розсуваючи межі можливого, кожне нове покоління Land Rover перевершує попереднє в емоційності, потужності, екологічній раціональності та справжньому задоволенні водіння. Кожен Land Rover готовий до будь-яких випробувань і впевнено почувається у будь-якому середовищі від кам’янистих гірських доріг до рівних міських вулиць.

Сайт бренду landrover.od.ua

VOLVO

У Швеції турбота про людину є пріоритетом. Кожне життя є важливим, особливо життям людини; ці принципи завжди були основою принципів автомобілебудування компанії Volvo. Саме ця турбота про благополуччя водія, пасажирів та всіх, хто знаходиться навколо автомобіля, завжди відрізняла компанію Volvo від інших.

Сайт бренду volvocars.od.ua

MAZDA

Мазда – це відомий японський бренд, який заслужив історичну популярність в Одеському регіоні, завдяки неповторному дизайну та швидкісним характеристикам. Рекомендуємо придбати на максимально вигідних умовах нову Mazda в автоцентрі РОЯЛ МОТОРС – офіційного дилера в Одесі. Автосалон Mazda пропонує каталог нових автомобілів в наявності, фінансові та сервісні послуги. Замовляйте тест-драйв та відчуйте унікальні швидкісні якості та комфорт позашляховиків, хетчбеків та седанів Мазда. Визначитися з вибором автомашини не складно – фахівці центр нададуть всю необхідну інформацію про ціни та характеристики модельного ряду. Скористайтеся інформацією на сайті, щоб визначитись з вибором та купити нову Mazda в автосалоні РОЯЛ МОТОРС в Одесі.

Сайт бренду mazda-odessa.od.ua

ALFA ROMEO

Royal Motors є офіційним дилером автомобілів Alfa Romeo в Одеській області та працює відповідно до високих вимог, які пред’являє своїм дилерам всесвітньо відомий італійський автовиробник.

Сайт бренду alfaromeo.od.ua

FIAT

Сьогодні FIAT може похвалитися найпрестижнішим в автомобільному світі титулом – “Автомобіль року”, якого він отримав вісім разів. Автомобілі FIAT славляться своїм свіжим і яскравим стилем, італійським дизайном, а також використанням високих технологій, як при виробництві, так і в експлуатації.

Сайт бренду fiat.od.ua

ABARTH

Abarth – невелика італійська компанія, заснована в 1949 році. Основним видом діяльності компанії є випуск тюнінгованих версій автомобілів. За минулі роки автомобілі Abarth встановили 10 світових рекордів та здобули 10 000 перемог на різних спортивних трасах.

Сайт бренду abarth.fiatauto.od.ua